Dizi-Vizyon Film Fragmanları Video Yükleyerek para kazanmak mümkün mü ? - ZANNETKİ

REKLAM

Haberler

Video Yükleyerek para kazanmak mümkün mü ?


VİDEO YÜKLEYEREK NAKİT PARA KAZANABİLİRSİN.

>>Para kazandıran uygulamalar arasında olan Reklam Sokakta uygulamasında, kazandığınız puanları, nakit veya hediye çeki olarak kullanabilirsiniz. Puanların ne şekilde dönüştürüleceğine ilişkin detaylar, uygulama içerisinde mevcuttur.

Turuncu cüzdan 1500 Puana ulaştığında - 105TL
Kırmızı cüzdan 2500 Puana ulaştığında - 175TL
Mor cüzdan 3500 Puana ulaştığında - 245TL nakit olarak çekebilirsiniz.

Kişisel bilgileriniz, kullanıcı sözleşmesi ile korunmaktadır. 

Nakit paranızı çekebilmeniz için, profil bölümünde bulunan, e-mail ve telefon bilgileriniz güncel olmalıdır. Bu bilgiler, diğer kullanıcılar tarafından görüntülenemez. Puan barajına ulaştığında, IBAN numaranı isteyen bir e-mail alırsın ve cevabına istinaden, takip eden ayın 10-15'i arasında ödemen yapılır. 

>>Reklam Sokakta uygulaması ile sponsor markaların açmış oldukları görevleri yaparak, puan kazanabilir, kazandığınız puanları nakite çevirebilir veya hediye çeki olarak alabilirsiniz. Görevler, sponsorların belirtmiş oldukları şekilde video çekmek, konum bildirmek veya her iki şeklinde de yapılır. 

>>Düzenli şekilde görevlere katılan reklamcılar, kısa sürede ödeme eşiğine ulaşıp, direkt nakit para kazanabilirler. Reklam Sokakta uygulamasında onaylanan tüm videolar puan kazanır. Yani, yarışmalarda kaybeden yoktur. En iyi ve yaratıcı içerikler daha yüksek kazançlar sağlar, fakat görev konseptine uygun olarak üretilen tüm içerikler mutlaka puan alır. 

>>Reklam Sokakta, sadece para kazandıran uygulama olmanın dışında, ajanslar tarafından da fark edilmenizi sağlayabilir. Reklamcılarının çekmiş oldukları videolar, ajanslara özel tanımlanan şifrelerle sistemden izlenebilir durumdadır. Görevler sırasında ajanslar tarafından da fark edilerek, cast çekimleri için de davetler alabilirsiniz. 

>>Ödemelerinizi Reklam Sokakta kullanıcı sözleşmesinde belirtilen ödeme eşiğine ulaştığınızda alabilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Para kazandıran uygulama ve para kazandıran oyunlara ilgi duyan kullanıcılar için oldukça ilgi çekici fırsatlar bulunur. 

Reklamcı modelleri nelerdir? 

Reklamcı modellerinde, görevlerin zorluk derecesine göre kazanılan puan da artar. 

>>Çaylak reklamcı: Çaylak reklamcı olmayı seçtiğinizde, hemen herkesin yapabileceği kolay görevler sizin için listelenir. Sosyal medyadan paylaşım yapmak, istenilen konuda fikir beyan etmek, konum bildirmek gibi görevler çaylak kategorisinde yer alabilir. Çaylak reklamcı, sadece çaylak kategorideki görevleri yapabilir. 

>>Sosyal reklamcı: Topluluk içinde görev yapabilen kişilerdir. Sosyal görev puanları ve zorluk derecesi, çaylak görev puanları ve zorluk derecesinden daha fazladır. Sosyal reklamcı olmayı seçtiğinizde hem çaylak hem de sosyal görevlere katılabilirsiniz.

>>Profesyonel reklamcı: Cesaret gerektiren görevleri yapabilecek olanlar, profesyonel çekim yapabilenler, action cam veya drone kullananlar profesyonel reklamcı olarak kayıt olurlar. Profesyonel görevlerin puanları çok daha fazladır. Profesyonel reklamcılar, çaylak, sosyal ve profesyonel kategoride açılan tüm görevleri yapabilirler. 

Reklamcı tipinizi seçtikten sonra değiştirmek için Instagram Reklam Sokakta hesabından bize yazabilir, reklam@reklamsokakta.com'a mail atabilirsiniz. Üyelik profiliniz ve katıldığınız görevler incelenerek değişiklik yapılabilir. Seçmiş odluğunuz kategorideki görevlerin en az 1/3’üne katılım göstermelisiniz. Görevlere katılmadığınızda, üyelik tipiniz, Reklam Sokakta tarafından değiştirilebilir. Para kazandıran uygulamalar hızla yayılmakta ve kullanıcılarına cazip teklifler sunan Reklam Sokakta uygulamasının kullanımı da giderek artmaktadır. 

Hem eğlenip hem de para kazanmak için Reklam Sokakta uygulamasını yükleyebilir, video çekerek hediye puanları toplamaya başlayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.reklamsokakta.reklam

Hiç yorum yok

Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır